FranchisingFair

Do targów pozostało:          
  • English (United Kingdom)
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Franchising Fair jest miejscem umożliwiającym promocję oraz prezentację systemów franczyzowych. Reinhold Expo to organizator targów w największych miastach w Polsce. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta o czym przekonali się Wystawcy z targów z innych branż.

Skontaktuj się z nami w celu spotkania. Pomożemy Ci dobrać idealną, najbardziej skuteczną ofertę dla Twojej firmy, która pomoże w pozyskaniu jak największej liczby Klientów oraz promocję marki podczas targów.

Przygotowaliśmy wiele możliwości współpracy, które pomogą spełnić Twoje oczekiwania:

• Stoisko targowe

Jest to najefektywniejsza oraz najpopularniejsza forma uczestnictwa w targach. Umożliwia bezpośredni kontakt z klientem, rozmowę z osobami decyzyjnymi, repozycjonowanie firmy na rynku, edukację handlowców i nowych agentów przy kontakcie z dużą ilością klientów jednocześnie czy obserwowanie reakcji klientów na oferty swojej firmy.

• Reklama w katalogu firm Franczyzowych

Reklama w katalogu daje firmie przewagę nad konkurencją. Podnosi prestiż firmy jak i zwiększa skuteczność udziału firmy w targach.

• Roll up’y na terenie targów

Zapewniają doskonałą widoczność firmy na targach, oraz budują świadomość klienta o bardzo dużej promocji firmy na targach, co przekłada się na ilość klientów na stoisku.

• Insert w katalogu firm Franczyzowych

Materiał reklamowy dodawany jest do każdego katalogu. Insert stanowi bardzo popularną formę reklamy podnoszącą prestiż firmy oraz wyróżnia ją spośród konkurencji.


Niestandardowe formy promocji:

  • Reklama w spotach radiowych promujących imprezę
  • Reklama na billboardach promujących imprezę
  • Flagi ustawione przed wejściem do EXPO XXI

oraz wiele innych.

 

INFOR.pl...

Przedstawiamy Wam naszego Patrona Medialnego - INFOR.pl. Jest to specjalistyczny portal adresowany głównie do: księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm oraz urzędników. INFOR.pl dzieli się na 5 głównych serwisów tematycznych: Księgowość, Kadry, Biznes,...


Więcej…

Business Link...

Business Link - największa na świecie sieć akceleratorów biznesu został naszym Partnerem Medialnym!
Celem ekosystemu Business Link jest zapewnienie rozwijającym się przedsiębiorcom możliwości i narzędzi do rozwoju globalnego. Sieć posiada obecnie 6 lokalizacji w najważniejszych biznesowo...


Więcej…

HRbiznes...

Przedstawiamy Wam naszego patrona medialnego - portal internetowy HRbiznes! Jest to portal dla osób, które chcą być zawsze na bieżąco
z nowościami ze świata HR. Społeczność portalu to zarówno osoby poszukujące pracy i zatrudnione, jak również pracodawcy i specjaliści
do spraw kapitału ludzkiego....


Więcej…

MECENAS TARGÓW
ZŁOTY SPONSOR
euromaster
 
DORADZTWO
DS. FRANCZYZY
logo make business haslo
 
PARTNER TARGÓW
Carrefour
delikatesycentrum
 
REKLAMA
banner-subway2
 
Ice Day Cream
High res X-press
 
PATRONI MEDIALNI
 
infor
 
HR biznes
 
BusinesLink
 
PortalFranczyza
 
bezpieczny przedsiebiorca
 
galeriehandlowe
 
dlastudentapl
 
Startup logo