FranchisingFair

Do targów pozostało:          
  • English (United Kingdom)
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności


 

3 pl

 

2014-11-25-MAILING-CITY-FF

 

Kolejna edycja targów Franchising Fair odbędzie się w samym sercu Dolnego Śląska - Wrocław to Europejska Stolica Kultury, stolica Dolnego Śląska i zdecydowanie idealne miejsce na rozwój nowych franczyz!

Zachęcamy do obejrzenia filmu i zapoznania się bliżej z tym pięknym i prężnie rozwijającym się miastem!

 

 

 


Dlaczego Wrocław?

 

Zrzut ekranu 2014-11-19 o 14.17.13

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Wrocław to idealne miejsce na zaprezentowanie swojego systemu franczyzowego?    

 

Lokalizacja. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, wchodzi w skład Aglomeracji Wrocławskiej zamieszkały przez ponad milion mieszkańców.  Dogodna lokalizacja Wrocławia daje możliwość szybkiej komunikacji z całej Polski jak i lotniska, co umożliwi wygodny dojazd zwiedzającym z kraju jak i zza zagranicy. 

Ogromny potencjał społeczny. Jest to czwarte co do ilości mieszkańców miasto Polski, zamieszkuje je ponad 420 tysięcy osób w wieku produkcyjnym. Dane te obrazują, że Wrocław to idealne miejsce na poszukiwanie nowych franczyzobiorców!   

Edukacja. Wrocław to jeden z trzech największych w Polsce ośrodków uniwersyteckich Miasto charakteryzuje się dużą liczbą uczelni wyższych (37) i studentów (143 tysiące)   

Gospodarka. Wrocław to idealne miejsce na inwestycje, jest położony w jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów Polski. Inwestorzy zagraniczni chętnie wybierają właśnie Wrocław do lokowania swoich przedsiębiorstw, ze względu na dogodne warunki gospodarcze, komunikacyjne i wykwalifikowani pracownicy.   

Życie we Wrocławiu. Jest to jeden z największych ośrodków turystycznych w Polsce, miasto zostało nominowane w 2016 roku do objęcia miana Europejskiej Stolicy Kultury     

 

  źródło: http://www.invest-in-wroclaw.pl/

 


kupbiletleft
 MEDIA PATRONS
 
infor
 
HR biznes
 
BusinesLink
 
PortalFranczyza
 
bezpieczny przedsiebiorca
 
galeriehandlowe
 
dlastudentapl
 
Startup logo